HisTori Te FriksHme

Horror Stories

Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum


  00:00 !

  Share
  avatar
  HisTori Te FriksHme
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 49
  Join date : 28/12/2010

  00:00 !

  Mesazh  HisTori Te FriksHme prej Tue Dec 28, 2010 10:11 am  ''Kjo histori ka ndodhur ne Durres. Nje kusheri i gjyshit tim kishte vdekur ne moshe te re rreth 27 vjeqare, dhe ishin mbledhur per vdekjen e tij. Por do te prisnin der te nesermen, per te vellain nga Italia... SIc me tregoi gjyshi ne oren 22:00 te darkes shkeputen dritat , dhe ndizen disa qirinj neper shtepi ku ndodhej dhe kufoma... Por sapo ora shkoi 00:00 u fiken te gjithe qirinjte pernjeher dhe pse nuk frynte ere dhe dritaret ishin te mbyllura.... Burrat qe ishin tentuan te ndizmin cakmak , e shkrepese, e bomobola me gaz per ndricim po asgje nuk ndizej.... Sapo ora kaloi 00:00 pra shkoi 00:01 te gjithe shkpreset cakmaket dhe qirinjt u rindezen perseri....''

   Ora është Tue Jan 15, 2019 10:18 pm