HisTori Te FriksHme

Horror Stories

Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum


  Tu gri mish, i iku dora :D

  Share
  avatar
  WoLfi !
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 28
  Join date : 28/12/2010

  Tu gri mish, i iku dora :D

  Mesazh  WoLfi ! prej Fri Jan 21, 2011 4:51 pm

  Razz

  avatar
  WoLfi !
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 28
  Join date : 28/12/2010

  Re: Tu gri mish, i iku dora :D

  Mesazh  WoLfi ! prej Fri Jan 21, 2011 4:53 pm

  avatar
  WoLfi !
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 28
  Join date : 28/12/2010

  Re: Tu gri mish, i iku dora :D

  Mesazh  WoLfi ! prej Fri Jan 21, 2011 4:54 pm

  avatar
  WoLfi !
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 28
  Join date : 28/12/2010

  Re: Tu gri mish, i iku dora :D

  Mesazh  WoLfi ! prej Fri Jan 21, 2011 4:55 pm

  avatar
  WoLfi !
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 28
  Join date : 28/12/2010

  Re: Tu gri mish, i iku dora :D

  Mesazh  WoLfi ! prej Fri Jan 21, 2011 4:57 pm


  Sponsored content

  Re: Tu gri mish, i iku dora :D

  Mesazh  Sponsored content


   Ora është Tue Jan 15, 2019 10:23 pm