HisTori Te FriksHme - Portali

Horror Stories


Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Shtepia Amityville!

Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !Emri Amityville me siguri ua kujton ato filmat
horror te regjisorve te famshem te cilet iden e kane marr nga shtepia
reale horrore Amityville.

Amityville eshte shtepi e pushtuar nga fantazmat te cilat nuk e lene askend te banoje aty.

Ne ate shtepi ka jetuar nje tragjedi tronditese qe nga 15 nentori 1974.

Djali
i madh i familjes De …


[ Më shumë ]
Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!

Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !Nese ju doni ti shihni fantazmat e frikshme atehere kaloni nje nate ne Hotelin Stanley.

Disa
njerez thone se prania e fantazmave dhe gjerave mbinatyrore gjenden ne
kete hotel.Besohet se aty ka fantazma te cilat nuk po e lene personelin
dhe myshterinjet e hotelit te qete.

Stephen King ishte deshmitar i nje ngjarje te cuditshme qe ndodhi atje.[ Më shumë ]
Fenomene ne "Murriz Dega"

Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

"Murriz Dega"
kishte qene nje pasuri e mrekullueshme me kopshte por duhej pasur kujdes
ne ledinat e saja sepse ishin me gropa keto gropa te bera gjate luftes.

Qe
nga viti 1964 pra pas viteve te pesedhjeta "Murriz Dega" ishte e lene
pasdore,gjersa Gibson McConnaughey kishte trasheguar "Murriz Dega" ajo
dhe bashkeshorti i saj Carey menjehere u vendosen ne pronen …


[ Më shumë ]
Fantazma e Vladimir Leninit!

Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHmeKreu i Muzeut ne Rusi tha se shpirti i ish-udheheqesit te bashkimit-sovjetik ''jeton'' ne ndertes te Muzeut.

Maja
Obraszowa,drejtor i Muzeut i cili ndodhet ne shtepin e vjeter te
Vladimir Leninit ne Samara tha se stafi i tij kishte degjuar shpesh hapa
dhe fenomene tjera paranormale.
[ Më shumë ]
Qarqet Pri (Crop Circles) Mesazhe nga zotat.

Thu Jan 20, 2011 8:56 am nga HisTori Te FriksHmeNga Paul Roberts Dale, Ghostwriter HPI & Cerealogist:

Unë kam qenë në Stonehenge në Angli, me Patrician ish-gruan time.Kur po qendroja atje me hyri nje frike dhe mezi degjova gruan time teksa tha ''cfare jane keto'',une nuk kuptoja njekohesisht isha edhe i magjepsur.

Qarqet Pri kane nje gjuhe universale te gjeometrise.Une besoj se vendet …

[ Më shumë ]
Fantazma Raynham!

Thu Jan 20, 2011 8:51 am nga HisTori Te FriksHmeKeni pare ndonje here kete fantazme?

Kjo eshte e njohur si Fantazma Raynham dhe kjo foto eshte bere ne qytetin Massachusetts.

Personi ne foto eshte William Eburn, foto u qëllua nga-vëllai i tij.Natyrisht ata nuk kane pare asgje te cuditshme derisa e kane rishikuar foton.

William Eburn para disa diteve ishte regjistruar ne Scrying …

[ Më shumë ]
Legjenda per macet dhe shtrigat Egjiptiane!

Thu Jan 20, 2011 8:35 am nga WoLfi !Legjendat per macet dhe shtrigat e kane origjinen nga Egjipti.Macet ishin shume te nderuara ne Egjipt,sidomos kur ato ishin ne moshen e mesme.


Ne Bubastis,macet mendoheshin se ishin te misheruara nga perendeshat e shenjeta,dhe jane trajtuar si te tilla.[ Më shumë ]
Babai dhe gjyshja ma moren nenen ne vdekje!

Thu Jan 20, 2011 8:31 am nga WoLfi !

Une mendova se nuk ka jete per mua me keto qe me kane ndodhur koheve te fundit.Gjyshja ime ka vdekur ne vitin 1992,dhe ne kohen e fundit edhe babai im kishte pesuar aksident,dhe kishte vdekur.kam mbetur vetem me nene dhe motren e martuar.Kishin filluar disa anomali me mua fillloj qe trupit tim ti vinte era e gjyshes sime te vdekur,pra rrobave te mia.Kete anomali kishte filluar te …

[ Më shumë ]
Kinezi po shndërrohet në djall, po i rriten brirët

Wed Dec 29, 2010 1:44 am nga WoLfi !Një burrë nga Kina nuk u shqetësua aspak kur kuptoi se në kokë po i rriteshin brirët. 84 vjeçari Huang Yuanfan mendon se më e keqja që mund t’i ndodhë është se ai mund të vdesë nga kjo dukuri e pazakontë, por as kjo nuk e shqetëson pasi thotë se boll ka jetuar.

Kinezi nga provinca Jiangxi e vërejti dukurinë e rritjes së …

[ Më shumë ]

Statistikat

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 79 artikuj v 73 temat

Forumi ka 11 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri Almaduka

Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë


[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 12 më Sun Jul 30, 2017 7:27 pm

Ora është Sat Apr 21, 2018 4:09 am