HisTori Te FriksHme

Horror Stories

Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum


  Fantazma e Vladimir Leninit!

  Share
  avatar
  HisTori Te FriksHme
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 49
  Join date : 28/12/2010

  Fantazma e Vladimir Leninit!

  Mesazh  HisTori Te FriksHme prej Fri Jan 21, 2011 11:25 am  Kreu i Muzeut ne Rusi tha se shpirti i ish-udheheqesit te bashkimit-sovjetik ''jeton'' ne ndertes te Muzeut.

  Maja
  Obraszowa,drejtor i Muzeut i cili ndodhet ne shtepin e vjeter te
  Vladimir Leninit ne Samara tha se stafi i tij kishte degjuar shpesh hapa
  dhe fenomene tjera paranormale.
  ''Nje
  mengjes kemi hyre ne dhomen e gjumit dhe kemi vene re se dikush kishte
  qendruar ne shtrat,edhe pse dera ishte e mbyllur gjith naten''tha
  Obraszowa.

  ''Shpesh e kemi ndjere eren e parfumit te tij dhe te
  byrekt me moll qe ishte ushqimi i tij i preferuar edhe pse ketu nuk ka
  furre afer'' tha ai.

  Historia e shpirtit te Leninit filloi pas
  vizites se disa nxenesve te nje shkolle,ku nxenesit kishin vene re se
  kishin ndjere eren e kafes se Leninit te udheheqesit Sovjetik.
  Sot trupi i Leninit mbetet ne Sheshin e Kuq,por shum Ruse besojne se eshte koha qe edhe ai te varroset si cdo njeri tjeter.

   Ora është Tue Jan 15, 2019 9:35 pm