HisTori Te FriksHme

Horror Stories

Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum


  Nje tjeter shembull te vajzes

  Share
  avatar
  HisTori Te FriksHme
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 49
  Join date : 28/12/2010

  Nje tjeter shembull te vajzes

  Mesazh  HisTori Te FriksHme prej Tue Dec 28, 2010 10:10 am

  Motra ime ishte ne konvikt te shkolles pedagogjike Peshkopi, ne dhome rrinte vet e 8 ne krevata dykatshe.Njera nga vajzat po ziente rroba te bardha ne ballkon te dhomes ne kate te trete.


  Uji i nxeht qe kishte e hodhi nga ballkoni pas 5 min degjoj nje ze qe e theriste kete ne emer ju thote shoqeve mua po me therasin ne shkalle , shoqet i thone te bejne veshte se s`ka njeri por fli gjume, por ajo e degjon prap ; meqe ajo kembnguli, shume vajzat e shoqeruan nga koridori tek shkallet, vajzat nuk shikonin gje por ajo ju thote se po vjen nje grua me nje femije e po me thote pse ma dogje femijen tim, tu thafte dora .Por shoqet e saja nuk po shohin e as po degjojne gje, i degjonte vetem vajza .


  Xhindesha i thote asaj se per 40 dite ti do te vdesesh, ajo tmerrohet shume, merr leje shkon te prindrit ne fshat ju tregon ngjarjen por as ata s`ja vene veshin fjaleve te saj, rri 10 dite te shtepia e saj qetesohet kthehet prap ne shkolle .Kur u mbushen 40 dite, shoqet e saja e gjeten ne krevat te vdekur kjo ngjarje behet fjale per vitin 77-78 kur asnjeri nuk guxonte te fliste per fene.

   Ora është Tue Jan 15, 2019 9:51 pm