HisTori Te FriksHme

Horror Stories

Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum


  Satina !!

  Share
  avatar
  HisTori Te FriksHme
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 49
  Join date : 28/12/2010

  Satina !!

  Mesazh  HisTori Te FriksHme prej Tue Dec 28, 2010 9:53 am

  Nje nate Satina ishte duke ndenjur me prinderit dhe me dy vellezerit e vogel binjak...  Sa po behej vone ndalet rryma dhe ata vendosin te flene...Kur hyn te fleje Satina degjon sa zhurma vertet te frikshme si hapa nga koridori duke u drejtuar per tek dhoma e prinderve...Nga frika mbulohet me jorgan dhe me shume veshtiresi bjen ne gjume...Te nesermen nga kureshtja shkon te shohe tek prinderit por i gjen te dy te vdekur te varur!Fillon te bertase dhe duke vrapuar shkon tek dhoma e vellezerve por ata i gjen shendoshe e mire...Ca dite pas funeralit te prinderve Satina gjen ne dhomen e vellezerve nje shenim ku thuhet se ata do te vdisnin pastaj...Ajo nga frika therret policine por policia thone se mund te ishte thjesht nje shaka!Ajo merr vellezerit te flene me te dhe te nesermen i gjen te dyte te vdekur duke ndenjur afer saj...Krevati ishte bere me gjak!!!Ate dite Satina mbet vetem ne shtepi dhe eshte duke shikuar televizor kur degjon ca hapa duke ardhur drejt dhomes se ndenjies dhe i hyn frika ne palce...Por hapat pastaj thjesht ndalen dhe ajo vazhdon te shikoje televizor...Pastaj fillon te degjoje zera si:"Satina,eshte radha jote te vdesesh"..."Satina,po vi ne dhomen e ndenjies"...Dhe ne ate moment ajo dallon nje si hije duke kaluar andej dhe fillon te bertase dhe te qaje si e Qmendur...Te nesermen gjendet nga policia e vdekur dhe e shperfytyruar...!

   Ora është Tue Jan 15, 2019 10:23 pm