HisTori Te FriksHme

Horror Stories

Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum


  Papafingoja

  Share
  avatar
  HisTori Te FriksHme
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 49
  Join date : 28/12/2010

  Papafingoja

  Mesazh  HisTori Te FriksHme prej Tue Dec 28, 2010 9:52 am

  Njehere jetonin nje qift te cilet sapo ishin kthyer nga muaji i mjaltit.Ata blene nje shtepi te re dhe diqka vertet e quditshme ndodhi.


  Qifti ishin shtrire ne krevat kur degjuan ca zhurma nga papafingoja.Burri tha:"Zemer jane thjesht pellumbat...Keshtu qe ajo shkoi te shohe.Lart ne dhome ishte nje karrike dhe nje dritare.Ajo gjeti nje shenim ne karrike.Shenimi thoshte:Largohuni nga kjo shtepi sa nuk eshte teper vone.Keshtu ajo shkoi poshte dhe ja tregoi shenimin burrit.Diten e ardhshme,Shkoi prape ne ate dhome dhe gjeti edhe nje leter tjeter.Thoshte:Ke ndenjur shume gjate dhe po ndenje edhe pak do te vdesesh. Gjerat ne diten e trete vertet u bene serioze.Keshtu ata shkuan ne papafingo sepse degjuan nje zhurme vertet te madhe.Ata gjeten nje dere ne tavan. Keshtu,pastaj hapen deren dhe pane nje kufome te kalbur me nje shenim:"Me gjetet"..... Pastaj u ndalen dritat dhe ata bertiten sa munden... Dritat u ndezen prape dhe ajo pa burrin e saj te vdekur me nje shenim "Ti e ke radhen" dhe pastaj filloi te vraponte duke bertitur...U pengua dhe pastaj u rrezua shkalleve dhe iu ngul kemba e karrikes. 

   Ora është Tue Jan 15, 2019 9:46 pm