HisTori Te FriksHme

Horror Stories

Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum


  Gjyshja e vdekur

  Share
  avatar
  HisTori Te FriksHme
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 49
  Join date : 28/12/2010

  Gjyshja e vdekur

  Mesazh  HisTori Te FriksHme prej Tue Dec 28, 2010 9:50 am

  Kur isha 5 vjeq me kishte vdekur gjyshja (nga ana e babait)...


  Pak pas funeralit te saj ne shkuam ne Angli...Une flija ne nje dhome vetem qe me vone zbulova se ajo kishte qene dhoma ku kishte vdekur gjyshja ime...Nje nate u zgjova dhe ndjeva eren e parfumit te gjyshes ne dhome...Ajo ere s'kishte qene perpara...Papritmas pashe diqka duke levizur ne qoshe te dhomes!


  Diqka po levizte atje dhe une fillova te afrohesha ngadale kur pashe gjyshen time fare te zbehte te veshur me fustanin e saj te parapelqyer...Me hyri frika ne palce dhe filluan te me merreshin mendte,por vrapova sa munda te dhoma e prinderve duke bertitur...Qe nga ajo dite kurre nuk e kam pare me gjyshen time...!

   Ora është Tue Jan 15, 2019 10:44 pm