HisTori Te FriksHme

Horror Stories

Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum


  Fantazma ne varreza!

  Share
  avatar
  WoLfi !
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 28
  Join date : 28/12/2010

  Fantazma ne varreza!

  Mesazh  WoLfi ! prej Thu Jan 20, 2011 1:05 pm

  Perderisa nje ekip studiuesish te fantazmave ne
  varreza te meksikes duke xhiruar me kamere kan kapur nje vajze te vogel
  fantazm.Fantazma ishte shfaqur rreth ores 2 te mengjesit.


  https://www.youtube.com/watch?v=DvrkYMiz-do&feature=player_embedded  I
  gjithe ekipi pas kesaj kishin filluar te iknin nga varrezat dhe kurr me
  nuk guxuan te vijn e te xhirojn me kamere ne ato varreza.........

   Ora është Tue Jan 15, 2019 9:31 pm