HisTori Te FriksHme

Horror Stories

Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum


  Fantazma Raynham!

  Share
  avatar
  HisTori Te FriksHme
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 49
  Join date : 28/12/2010

  Fantazma Raynham!

  Mesazh  HisTori Te FriksHme prej Thu Jan 20, 2011 8:51 am  Keni pare ndonje here kete fantazme?

  Kjo eshte e njohur si Fantazma Raynham dhe kjo foto eshte bere ne qytetin Massachusetts.

  Personi ne foto eshte William Eburn, foto u qëllua nga-vëllai i tij.Natyrisht ata nuk kane pare asgje te cuditshme derisa e kane rishikuar foton.

  William Eburn para disa diteve ishte regjistruar ne Scrying paranormal (shkolle magjike qe mundeson te pamurit e gjerave paranormale).Kjo qe i ka ndodhur William Eburn quhet Crystal gazing-praktik magjike qe mundeson nje person te shohe gjera supernaturale te mbinatyrshme.

  Scyring paranormal njihet edhe si shkoll per te parashikuar te ardhmen.  Menjëherë pasi William filloi eksperimentet me Crystal gazing kishte filluar te degjionte zera.Ishin zera shum te ashper pohon ai sa qe nganjehere edhe frikesohej,zerat i thonin qe te mos praktikonte me kristalet,por ai vazhdoi ti perdorte ato me vite.

  Kjo foto e bindi Williamin qe te mos perdorte me kristale.Qe nga ajo kohe zerat me nuk kishin filluar ti shfaqeshin,dhe fantazmat kishin qendruar larg tij.

   Ora është Tue Jan 15, 2019 9:31 pm