HisTori Te FriksHme

Horror Stories

Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum


  Lexoni rregulloren para se të prezantoheni...

  Share
  avatar
  WoLfi !
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 28
  Join date : 28/12/2010

  Lexoni rregulloren para se të prezantoheni...

  Mesazh  WoLfi ! prej Tue Dec 28, 2010 5:14 am

  Ky forum e ka emrin "Prezantoni Veten ne Forum" dhe eshte hapur me qellim qe te gjithe anetaret e ketij forumi te kene mundesi te shkruajne dy gjera mbi veten e tyre dhe te postojne edhe nje foto personale. Pra te gjithe anetaret e ketij forumi jane te lutur qe te prezantojne veten e tyre me pak apo shume fjale, sic ta shihni ju te arsyeshme.

  Forumi eshte i hapur per publikun dhe vizitohet nga te gjitha grupmoshat, keshtu qe duam nuk duam ne, lindin probleme nga me te ndryshmet. Prandaj po perpiqemi te qartesojme disa gjera me poshte:

  Cfare te shkruaj ne prezantimin tim?

  Pak a shume te gjithe vizitoret tane do te kishin keto pyetje per ju:

  - Si e keni emrin?
  - Sa vjec jeni?
  - Ku banoni?
  - Ku keni lindur?
  - Gjendja juaj shoqerore, beqar, i martuar, i divorcuar, me femije?
  - Cfare shkolle po beni apo keni mbaruar?
  - Cfare profesioni kini?
  - Cfare hobe dhe interesa kini?
  - Deshirat dhe enderrat tuaja?
  - Cfare ju pelqen te vizitoni ne kete forum?
  - Cilin do te kishit deshire te pershendetnit?

   Ora është Tue Jan 15, 2019 10:09 pm