HisTori Te FriksHme

Horror Stories

Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum


  Mos me lini ketu

  Share
  avatar
  HisTori Te FriksHme
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 49
  Join date : 28/12/2010

  Mos me lini ketu

  Mesazh  HisTori Te FriksHme prej Tue Dec 28, 2010 10:23 am

  Kjo ngjarje i ka ndodhur nje njeriu amerikan qe pastaj ai ia kishte rrefyer djalit te tij.  Ngjarja fillon me dy shoket e tij te cilet pasi qe kishin kryer punen ata kishin shkuar ta vizitonin ate,nje nate qe sipas tyre do te ishte nate zbavitese por nuk doli ashtu.Naten vone ata para se tia nisnin defrimit kishin edhe nje pune te fundit per te bere, ishte shoku i tij qe duhet te shkonte dhe ti mbyllte dyert e garazhes poshte.  Ishin vetem ata te tre ne ate shtepi dhe ishte nje nate me hene te plote, duke mbyllur dyert shoku i tij tha pashe nje hije tek kalonte ne driten e henes, mos u brengos i thash se ndonje kafshe mund te kete kaluar dhe mbylllen garazhden kur nje ze beri si nje jehon e thelle duke thene:"mos me lini ketu",te tre u frikesuan por kishin vendosur te hynin brenda ne garazhd,njeri prej tyre aq shum ishte frikesuar sa qe kishte hipur ne makine dhe ishte shkuar ne shtepi.  Une dhe shoku im thote ai hapem dyert e garazhes per te hyre brenda, kur sapo hyrem i njejti ze perseri foli e tha:"mos me lini ketu", kete here me te vertet qe u frikesuam, hyrem ne garazh u endem ne gjithe garazhen por asgje nuk kishte njeri dolem nga garazha, e mbyllem deren e saj dhe u shperndam ne shtepite tona.  Une besoj se ai ze ishte i ndonje shpirti qe mendonte qe ishte ende gjalle, thote ai.

   Ora është Tue Jan 15, 2019 10:46 pm