HisTori Te FriksHme

Horror Stories

Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum


  Vrasesi Fantazme!

  Share
  avatar
  HisTori Te FriksHme
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 49
  Join date : 28/12/2010

  Vrasesi Fantazme!

  Mesazh  HisTori Te FriksHme prej Tue Dec 28, 2010 10:15 am

  Nje vrases qe nuk mund te vihet pas grilave te hekurta, ky eshte nje fantazme vrases i cila jeton në Berkeley te Londres, pra ne Angli.  Ky eshte vrasesi me i famshem ne Londer por nuk eshte vrases i zakonshem, eshte nje shpirt i njohur si fantazme, i cili duke e ditur qe nuk mund te kapet nga policia shfrytezon rastin dhe vret ne menyre te tmerrshme njerezit qe i dalin perpara.  Ky vrases ekziston qe ne shekullin e XlX dhe ne Londer e ka adresen e vet se ku ai shfaqet.Disa studiues e kane hasur befas ne te dhe kane marr denimin per guximin e tyre disa te tjere qe jane shume te pakte i kane shpetuar.  Personat qe i kane shpetuar vrasesit fantazme nuk duan te flasin shume rreth tij prandaj edhe te dhenat per te jane te pakta.  Nje prej viktimave te tij me te paharrueshme eshte aristokrati Robert Warboys i cili mori nje arme me vete dhe donte ta takonte ate vrases fantazme.Ai shkoi ne vendin ku ai shfaqet perkunder keshillave te shokeve te tij qe te mos shkonte.  Askush nuk e di cfare ka ndodhur ate nate derisa nje klithme e tmerrshme u degjua duke bertitur ishte ky Robert Warboys i cili kishte vdekur.  Policia kontrolloi trupin e tij dhe nuk kishte shenja plumbi apo lendime fizike, mjeket konsatuan se ai kishte vdekur nga frika.  Askush pothuaj nuk i ka mbijetuatr atij.Nje viktime e tij qe kishte shpetuar tha se ne momentin kur te sulmon te vjen si nje hije e zeze qe ta fut friken ne trup dhe po thuaj izolon tere vendin.  Aktualisht tash ne shtepin e ketij vrasesi fantazme gjendet nje biblioteke e cila per momentin eshte ne gjendje qetesie, por te gjithe kane frike se mos ky vrases fantazme nje dite mund te zemerohet me njerezit.

   Ora është Tue Jan 15, 2019 9:32 pm