HisTori Te FriksHme

Horror Stories

Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum


  Nje NaTë .

  Share
  avatar
  HisTori Te FriksHme
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 49
  Join date : 28/12/2010

  Nje NaTë .

  Mesazh  HisTori Te FriksHme prej Tue Dec 28, 2010 10:13 am

  Nje nate isha i vetem ne shtepi, hengra darke, pash televizor dhe me pas shkova, fika te gjitha dritat (pasi me pelqen te flej ne erresire totale).  Sapo u shtriva per te fjetur, as 2 sekonda nuk kaluan dhe u ndezen te gjith dritat e dhomes se ndenjes, pra aty ku isha shtrire, por dritat e dhomave jo dhe u degjua nje zhurme e cuditshme, si njelloj ngjeshje e ajrit, si te thuash nje force e cfaredoshme ne veprim.  Mbasi ja tregova kete histori familjareve gjyshja me tha se burri i saj, pra gjyshi im qe tashme ka vdekur, kur ishte gjalle gjithmone mbante nje drite te ndezur gjate nates. Qe prej asaj nate une fle me nje drite te ndezur. 

   Ora është Tue Jan 15, 2019 10:11 pm