HisTori Te FriksHme

Horror Stories

Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum


  Nje histori e vertete...dhe shume prekse dhe e tmerrshme !!!

  Share
  avatar
  HisTori Te FriksHme
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 49
  Join date : 28/12/2010

  Nje histori e vertete...dhe shume prekse dhe e tmerrshme !!!

  Mesazh  HisTori Te FriksHme prej Tue Dec 28, 2010 10:05 am  ''Kjo qe do iu tregoj ka ndodhur ne vitet 89-91.Kjo gje i ka ndodhur nuses se xhajes tim.Ajo ishte 19 vjec kur u fejua me xhajen tim dhe jetonte ne Vaqarr.


  Nje nate sipas te shtepise se saj ajo kishte lare rrobat ne banje me uje te nxehte dhe kishte menduar qe ujin me ilac ta hidhte ne oborr dhe ashtu veproj.


  Mirepo mesa duket uji ishte aq i nxehte saqe thuhet se ajo me ate uje qe paka hedhur ne oborr paska djegur femijen e xhindit malaiqin.Nje nate ne shtepine e saj ne Vaqarr asaj i shkojene 4 burra te medhenje dhe e rrahin.


  Kjo histrori nuk i tha familjes se burrit atehere.Kur erdhi ne shtepine e burrit pra u martua ajo filloj te kishte serisht probleme derisa njehere mami im ka qene prezente bashke me mamane e burrit te saj pra (vjerra) kur ajo thoshte qe boll aman te lutem nderkohe thote mami im qe ajsaj iu gris fustani qe kishte veshur floket iu shkaterruan dhe thoshte qe jane kater deri sa u fut ne nje qoshe dhe pushoj pas pak ajo ulet ne divan dhe rregullohet per pak sekonda floket i rregullohen disi ajo pa levizur asgje dhe madje edhe buzet sikur ia lyen me buzekuq.


  Kete histori ia tregoj vete ajo mamit tim e cila i tha po te ta them e di qe do me rrahin prape por une dua te ta them sepse me duket sikur lirohem.


  Dhe ajo i thote mamit tim:Jane 4 burra te medhenje (ajo kishte ngelur shtatezane) qe me rrahin dhe me thone sa mire na i dogje femijen tone, as ne nuk do te te lejojme qe edhe ti te kesh femije.


  Ato me rrahin thote ajo por pasi ato mbarojne vjen nje vajze bjonde me floke te gjata shume e bukur dhe ajo me vjen e me rregullon (edhe tani qe po e shkruaj me rrenqethet mishi) floket me lyn me buzekuq dhe me thote:"Keshtu kane bere edhe ato me apre me mua edhe pak do vazhdojne keshtu pastaj nuk do te te bejne gje.


  Mami dhe vjerra e saj te tmerruara nga skena qe kishin pare vete me sy dhe nga ajo qe ajo vajze tregoi ato i tregojne burrit te saj dhe e cojne tek doktori.


  Ai i thote se ky nuk eshte problemi im cojeni tek ndonje hoxhe.E cuan ne nje hoxhe dhe ai i thote qe ajo ka djegur melaqin dhe duhet te keni kujdes deri kur gruaja te ndjeje gjalle foshnjen qe ka ne barke.Ruajeni mire dhe po e ruajtet ajo do shpetoje njehere e mire.


  Ne shtepine tone erdhi dhe e ema e vajzes per te ruajtur vajzen e saj, xhaja la punen qe te rrinin me te.Keto gjera kesaj vajza i ndodhin vetem kur ishte pa burra shtepia ne rast se kishte burra shtepia xhindet nuk i vinin.


  Ne e kishim shtepine ne kate te 5-te tek rruga Myslym Shyri.Vajza filloj te behej si e cmendur vetem bente xhiro rreth e rrotull shtepise.


  Per nje cast gjyshja shkoj te bente kafe, xhaja ime hapi 10 cm deren e ballkonit se ndezi nje cigare nena e saj po rrinte ulur ne divan ndersa mami im ne dhomen e saj duke u marr me mua se isha i vogel.


  Ne momentin kur kjo bente xhiro neper shtepi flakerimthi del nga dera e dhomes qe ishte me shine qe hapi xhaja pa e levizur fare ate kalon ballkonin me lule pa prekur asnje fije dhe bie poshte.


  Mami im thote qe sdo ta harroj kurre ate skene qe kam pare kurse xhaja arriti tia prekte doren por jo qe ta kapte.Ajo ra nga kati i 5 ne kembe perpara nje zoterie qe i vuri duart dhe e mbajti.Vdiq pasi u shemb komplet.


  Pallati eshte perballe me AMC te Myslym Shyri dhe mund te pyesni nese ka ndodhur kjo gje ne te vertete apo jo???''

   Ora është Tue Jan 15, 2019 10:22 pm