HisTori Te FriksHme

Horror Stories

Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum


  ''Pushimet me te bukura''

  Share
  avatar
  HisTori Te FriksHme
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 49
  Join date : 28/12/2010

  ''Pushimet me te bukura''

  Mesazh  HisTori Te FriksHme prej Tue Dec 28, 2010 10:02 am  ''Rruges per Kosove.. Autobusi i mbushur plot me gjimnazista, duke qeshur duke luajtur.. Na prisnin 3 dite TE PAHARRUESHME.. mund ta merrni kete fjale & ne kuptimin pozitiv & negativ... Shpejt u erresua & u be ftoht.. Ne ate koh ne arritem ne hotel.. Prisnim nje vend modest por gjetem nje kasaphane..


  Tmerri filloi kur ne katin e 3 ku kishim dhomat ne doli nje mi.. Pas atij doli nje tjterr, nje tjter.. Minjt u ben te zakonshem... Na dilni neper koridore,, benin xhiro tek lokali posht hotelit,, i gjeje tek oborri.. Nata e pare kaloi pa gjume.. E kujt mund ti flihej???


  Diten e kaluam jasht hotelit.. Por rreth ores 8 te mbremjes u kthyehem... u shperndam neper dhoma.. Kishim ne dhome disa shishe qelqi.. 1 shoqe e mori njeren shishe & e vuri ne cep te deres nga jasht.. Me pas u larguam te darkonim...


  Nisi te ftohej shum,, prandaj me 1 shok vendosem t hipnim lart te merrnim dicka per ta hedhur kraheve... dhomen e kishim ne kat t 3.. ishim te shkallet e katit t 2... degjuam 1 zhurme... (ne katin ku ishte vendosur shkolla jone nuk kishte asnjeri... t gjith ishin tek restoranti) zhurma na bri kurioze dhe vazhduam t ngjisnim shkallet..


  Papritur 2 shkalle posht nesh u thye dicka!! ishte shishja q kishte len shoqja tek dera.. u habitem sps ajo shishe nk kishte si t binte vet sps t shkoje nga dhoma jone pr tek shkallet duhet t ecje neper 1 koridor n form `U` me vrap u futem ne dhome.. nisem te qeshnim duke menduar sed dikush do ta kishte hedhur ate shishe.. & shoket e tjer u ngjiten lart.. ishim mbledhur t gjith tek dhoma jon & po i tregonim ate q na kishte ndodhur....


  Kur TAK TAK ra dera.. e hapem por aty nk kishte njeri.. frika nk na kishte hyr akoma.. e mbyllem serish dern & nisem t komentonin pr ato q kishim perjetuar deri n ato momente.... hapa deren,,, eca neper koridor... pash 1 krah & 1 trup.. me vrap u ktheva n dhom.. por kur t tjeter dolen per t par ate q para pak sec mkishte tmerruar,, ajo nk ishte aty...


  Frika tashme na kishte pushtuar... Vendosem te mos flinim & ate nat.. dhoma kishte 2 dritare t medhaja n tavan... kur po agone,, tek njera nga dritaret u shfaq 1 fytyre... ishte fytyre burri,, i frikshem.. dolem nga dhoma & zbritem tek restoranti.. nk u ngjitem lart deri sa dielli kishte dal plotesisht.. shpejt bem gati valixhet & u larguam sa me shpejt q mundem.. me bindjen q NK DO KTHEHEMI M KURR ATJE!!!''

   Ora është Tue Jan 15, 2019 10:32 pm