HisTori Te FriksHme

Horror Stories

Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum


  Shpirti i Gjyshit !!!

  Share
  avatar
  HisTori Te FriksHme
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 49
  Join date : 28/12/2010

  Shpirti i Gjyshit !!!

  Mesazh  HisTori Te FriksHme prej Tue Dec 28, 2010 10:01 am  GJYSHI IM KA VITE QE KA VDEKUR...


  XHAXHAI IM NJE NATE PO FLINTE NE DHOMEN E BABAIT TE TIJ BASHKE ME MUA AI ISHTE ULUR NE KREVATIN AFER DERES NDERSA UN PAK ME LART AFER MURIT....


  XHAXHAI U ZGJUA NGA ORA 2 E NATES DUKE THIRRUR TE JATIN NE EMER E DUKE BUZEQESHUR FTOHT UN U TREMBA SHUM DRIDHESHA PO NUK SHIHJA ASGJE ,,,XHAXHAI U KTHYE NGA UN DHE THA ...


  SHIKOJE NIPCE GJYSHI YT KA ARDHEUR TE T PERSHENDESE THOT QE ESHTE KRENAR PER NE ...DHE UN U HABITA SHUM THERRITA ME TE MADHE PO ASKUSH SDEGJONTE GJE ...


  PAS PAK MINUTASH XHAXHAI U PERMEND PAU VETEN NE KEMBE DHE ME THA ...NIPCE MOS U FRIKESO JEMI MIRE ...NE MENGJES TAKUAM BABIN TIM DHE XHAXHAI I TREGOI HISTORINE QE KISH NDODH NJE NATE ME PARE ....


  SHKUAM TE 3 TEK NJE HOXHE AFER DHE E PYETEM PER KETE ...AI NA THA QE NUK DUHET T KEMI FRIKE SHPIRTI I ATIJ KA ARDHUR VETEM SE KISHTE MALL DHE DUHET T BEJME NJE SEVAP < NJE TE MIRE> DUHET TI FALIM NJE TE VARFERI RROBA DHE CA LEKE QE TE BEJME DICKA TE MIRE ,,NE BEME ASHTU DHE QE ATE NATE NUK KA NDODH ME AJO GJE .........''

   Ora është Tue Jan 15, 2019 9:31 pm