HisTori Te FriksHme

Horror Stories

Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum


  Eshte e vertete kjo ngjarje....

  Share
  avatar
  HisTori Te FriksHme
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 49
  Join date : 28/12/2010

  Eshte e vertete kjo ngjarje....

  Mesazh  HisTori Te FriksHme prej Tue Dec 28, 2010 10:00 am  ''Nje nate prinderit e mi kishin dale jashte dhe une po rrija me shokun tim ne shtepi dhe po luanim nje loje...Papritmas degjuam nje trokitje ne dere por kur shkuam ta hapim askush nuk ishte atje!!Filluam te frikesoheshim.


  Prapeseprape e vazhduam lojen tone por me pas degjuam zhurma ne banjo...


  Aty filloi te na hynte frika ne palce.Shkuam te kontrollonim por nuk pame asgje...Kur u kthyem prape ne dhomen e ndenjies qe te dy ndjeme nje ajer te ftohte qe kaloi nga ne!Papritmas filluan te beheshin ca zhurma dritheruese ne shtepi dhe dyert e dritaret filluan te mbylleshin dhe hapeshin vetvetiu!


  Qe pas asaj nate kurre me nuk u be ndonje gje e jashtezakonshme,por mua dhe shokut tim kjo ngjarje dritheruese na ka mbetur gjithmone ne mendje.''

   Ora është Tue Jan 15, 2019 9:32 pm