HisTori Te FriksHme

Horror Stories

Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum


  VDEKJA NGA 1 VRASES I VDEKUR

  Share
  avatar
  HisTori Te FriksHme
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 49
  Join date : 28/12/2010

  VDEKJA NGA 1 VRASES I VDEKUR

  Mesazh  HisTori Te FriksHme prej Tue Dec 28, 2010 9:59 am  ''Kur po shikoja televizor,nje foto u shfaq para meje...Degjova reporterin te thote ....Ky njeri eshte shume i rrezikshem dhe dyshohet se ka vrare me shume se 20 njerez...... Ate moment mamaja hyri ne dhome.Josefina,Ti do te shkosh te flesh tek Sheri,apo jo.


  Po,I thash me buzeqeshje.Mendova se ishte e quditshme qe mamaja me shikonte sikur kisha bere gje gabim,Por kur e pyeta se C'kishte thjesht tundi koken dhe doli nga dhoma.


  Ate nate ndersa dola nga makina dhe po shkoja tek Sheri,pashe dike ne ulesen e pasagjerit. Ishte nje burre! Hmmm,Mendova. Mami nuk me tha se kishte takim sot.Mendova se ishte gje e minutes se fundit.Por diqka me brente. Diku e kisha pare ate njeri.Vendosa te mos shqetesohem dhe te kenaqem me Sherin.


  Me vone policia thirren.Te gjithe menduam per shkak te zhurmes qe shkaktuam por ishte diqka shume me e keqe....Mamaja ime kishte vdekur!Ne nje aksident misterioz... Si kishte vdekur?


  Cfare ndodhi?


  Policia me treguan se e kishin gjetur te vdekur dhe nje trup tjeter i vdekur afer saj.Pyeta ne mami kishte qene shkaku per vdekjen e tij por ata thane jo.


  Ata me thane se ai kishte vdekur para shume kohesh dhe dyshohej per vrasjen e me shume se 20 personave.Papritmas u kujtova ku kisha pare fytyren e atij burrit ne makinen e mamit....Ne lajme!Nuk mund ta besoja.Ne ate moment une shpertheva ne lot...Ai e vrau ate.....Ai e vrau ate Ai e vrau ate !''

   Ora është Tue Jan 15, 2019 10:45 pm