HisTori Te FriksHme

Horror Stories

Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum


  Syte e gjelber!

  Share
  avatar
  HisTori Te FriksHme
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 49
  Join date : 28/12/2010

  Syte e gjelber!

  Mesazh  HisTori Te FriksHme prej Tue Dec 28, 2010 9:55 am

  Njehere nje vajze 6-vjecare ishte duke fjetur me mamane e saj dhe ne ora 6:00 pasi babai kishte shkuar ne pune,ajo degjoi ca zhurma ne bodrum!

  U ngrit ne kembe me frike dhe shkoi te shihte se qfare kishte por kur pa bodrumin e erret e kapi medyshja...Pastaj mendoi te ndizte driten dhe kur deshi te shkoje aty pa dy sy te gjelber qe po shkelqenin sikur syte e nje maceje por nuk mund te ishte mace pasi i kishte syte shume te medhenj!!!Poashtu mund te shihej e marrura fryme pasi atehere ishte dimer dhe kur merrej fryme dallohej dhe bodrumi ishte gjithmone i ftohte!  I humbi zeri fare nga frika dhe vrapoi per tek mamaja dhe u shtri ne krevat me frike!Dera ishte pak e hapur dhe ajo ne korridor pa nje hije!!Qe nga ajo dite ajo hije nuk u shfaq me por vajza e vogel u tmerrua nga kjo eksperience e frikshme!!!  KJO ESHTE HISTORI E VERTET!

   Ora është Tue Jan 15, 2019 9:31 pm