HisTori Te FriksHme

Horror Stories

Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum


  Plaka e Mallkuar

  Share
  avatar
  WoLfi !
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 28
  Join date : 28/12/2010

  Plaka e Mallkuar

  Mesazh  WoLfi ! prej Tue Dec 28, 2010 2:55 am
  Ishte nje kohe nje plakë e cila jetonte ne nje fshat te vogel.Ne shtepin tone ne nuk kishin internet, dhe gjithmon shkonim tek shtepia e asaj plakës te perdornim internetin.Zakonisht ajo na ofronte pije te ndryshme.Por nje mbremje ajo na ofroi nje pije qe se kishim pare kurr.Ajo tha se te ben mir per shendet dhe ne e provuam.Nuk dime se qfar ndodhi me pas dhe kur u zgjuam pam se ishte ora 2 e 30 dhe ne degjuam ca hapa dhe plaka erdhi ne dhomen ku ne flinim.


  Ne u frikesuam por kur pame se ishte plaka ne nuk u frikesuam me.Ajo tha "A keni uri" dhe ne tham "POOOO".Dhe duke shkuar per te ngrene buk pam se ne zogun e kembes plaka kishte nje tatu ishte nje YLL BRENDA NJE RRETHI(sheja e dreqit).Ne filluam te frikesoheshim dhe pastaj tham se donim te shkonim ne shtepi kurse plaka tha " nuk do te shkoni asgjekundi pa ju thene un".Ne nga frika tham qe nuk kemi me uri.Ajo tha mire shkoni te flini , dhe ne pranuam pasi qe nuk kishim zgjidhje tjeter.Aty pran shtepis ishte nje kafe e cila quhej "kafja e fuckit(fakit).


  Ne mengjes plaka na qoi te blinim buk kurse ne shkuam tek shtepia jon dhe kur pam se plaka ishte para deres se shtepis tone.Ne u shtirem kinse donim te merrnim ca para per te bler edhe disa gjera tjera.Ne shkuam te blinim buk ne furr dhe furra ishte pran kafes se fuckit(fakit).Aty nje njeri tha se kishin pare nje plake mbi qatin e shtepis ku ne kishim fjetur.


  Ne e kuptuam se ajo ishte plaka qe ne shkonim qdo dite tek shtepia e saj te perdornim interentin.Por disa lajme te tjera thoshnin qe ajo kishte filluar procesin e mallkimit.Ne shkuam ne shtepi dhe prej asaj dite na shfaqen disa endrra dhe gjithmon shohim ate plaken , por ne te vertet nuk e shohim asnjeher sepse ajo thoshin se ishte zhdukur.

   Ora është Tue Jan 15, 2019 10:17 pm