HisTori Te FriksHme

Horror Stories

Tema Fundit

» Nje video e frikshme!
Sun Jan 23, 2011 11:08 am nga WoLfi !

» Demon!!!!!!!!!!!!!
Sun Jan 23, 2011 11:06 am nga WoLfi !

» Shtepia Amityville!
Sat Jan 22, 2011 12:36 pm nga WoLfi !

» Hoteli Stanley dhe banoret e tij Fantazmat!
Sat Jan 22, 2011 12:32 pm nga WoLfi !

» Tu gri mish, i iku dora :D
Fri Jan 21, 2011 4:57 pm nga WoLfi !

» Fantazma shpirtera dhe demon!
Fri Jan 21, 2011 11:29 am nga HisTori Te FriksHme

» Fenomene ne "Murriz Dega"
Fri Jan 21, 2011 11:27 am nga HisTori Te FriksHme

»  Fantazma e Vladimir Leninit!
Fri Jan 21, 2011 11:25 am nga HisTori Te FriksHme

» Halloween.
Fri Jan 21, 2011 1:53 am nga WoLfi !

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum

Affiliates

free forum


Video Te Frikshme

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   Nje video e frikshme! 0WoLfi !929Shiko mesazhin e fundit prej Sun Jan 23, 2011 11:08 am
nga WoLfi !
Asnjë mesazh i ri   Demon!!!!!!!!!!!!! 0WoLfi !746Shiko mesazhin e fundit prej Sun Jan 23, 2011 11:06 am
nga WoLfi !
Asnjë mesazh i ri   Fantazma shpirtera dhe demon! 0HisTori Te FriksHme977Shiko mesazhin e fundit prej Fri Jan 21, 2011 11:29 am
nga HisTori Te FriksHme
Asnjë mesazh i ri    Fantazma ne varreza! 0WoLfi !1239Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jan 20, 2011 1:05 pm
nga WoLfi !
Asnjë mesazh i ri   Real Demonic Possession from Ouija Board  0WoLfi !399Shiko mesazhin e fundit prej Tue Dec 28, 2010 1:32 pm
nga WoLfi !
Asnjë mesazh i ri   Ja se si behet Bloddy Mary !Per ata qe deshirojne t provojne .. 0WoLfi !416Shiko mesazhin e fundit prej Tue Dec 28, 2010 1:30 pm
nga WoLfi !

Video Te Frikshme

   
ForumTematMesazhet
Asnjë mesazh i ri

Filma Horror

Filma Horror - Horror Movies

11Fri Jan 21, 2011 1:53 am
WoLfi ! Halloween.

Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Tue Jan 15, 2019 9:31 pm